Kui on soov kogeda midagi tõeliselt üllatavat, siis proovige klaastreppe, põrandaid, piirdeid ja vaadake taevast läbi klaastaladel klaaskatuste!
Inimene, kes pole klaasiga harjunud, astub klaasist trepile esialgu ettevaatlikult. Kuid varsti ta avastab, et jalgealune on kindel ning turvaline, ometigi justkui õhus seistes –on tunne, mida võiks võrrelda lendamisega. Klaastrepp on väga unikaalne sisustuselement, mis sobib ühtviisi hästi nii modernsesse interjööri kui iidsete paekiviseinte vahele. Oma kujutelma täitmiseks on mängumaa lai: valida on erinevate klaasitüüpide ja värvitoonide vahel. Klaasist piirded koguvad aina enam populaarsust. Eramute juures on disaini viimaseks sõnaks klaasist terrassiseinad. Klaassein laseb aiailu nautida ka jahedatel või tuulistelpäevadel, soovi korral saab seina aga voldikuna kokku panna ja avada nii oma terrass päikesele ning soojadele tuultele.

Eesti Klaasi klaaslahendusi saate näha näiteks Tallink Spa Hotellis, kus klaasist on teostatud rõdu- ja trepipiirded, välibasseini piire ning infoleti seinad.

Valmistame ka erinevaid roostevaba metallist piirdeid. Kasutame firma Q-Railing tooteid.