Tule eest kaitsmine

Võib juhtuda, et hoonete kontrolli teostav asutus tahab, et Te paigaldaksite akendele tulekindlad klaasid, et tulekahju korral naabermajad kahjustada ei saaks ka siis, kui talveaed on vaatega aiale. Tulekindel klaas on tihti kohustuslik niisugustele hoonetele nagu residentsid, hotellid või külalistemajad, kus peavad olema turvalised alad või väljapääsuteed.

Tulekindla klaasi vastupidavusvõimet väljendatakse ajaperioodides erinevate omaduste jaoks. Kõige tavalisem on ‚terviklikkus', mis tähendab aega, mille vältel klaas hoiab tagasi leegid ja kuumad gaasid. Eeskirjade kohaselt on minimaalne aeg 30 minutit. Teine nõue on ‚isolatsioon’, mille väikseim ajaperiood on ka 30 minutit. Isolatsioon on klaasi võime tagasi hoida tule kuumust ning säilitada temperatuur alla teatud piiri.

Pilkington on juba rohkem kui 100 aasta jooksul valmistanud rea turgu juhtivaid tooteid, mis sobivad ka kõige nõudlikematele olukordadele ning jätkab ka nende toodete arendamist vastavalt muutuvatele nõudmistele.

Pöörake tähelepanu sellele, et paigaldatud süsteemi nõuetekohasuse tagamiseks tuleb igasugune tulekindel klaas paigaldada raami, mis klaasiga kokku sobib. Tulekaitsetoodete kujundamine ja paigaldamine tuleks jätta asjatundjate hoolde.