Täisklaasist vaheseinad ning -uksed on, ja jäävad ka edaspidi, kallimaks profiilidega ümbritsetud liigikaaslastest. Põhjus on lihtne; täisklaasist toode ei saa olla õhukesest klaasist paindumise ja vetrumise põhjusel ning lisaks eeldab täisklaassüsteemide juures kasutatav furnituur klaasilt suuremat tugevust. 
Seetõttu kasutame peamiselt karastatud 6 – 19 mm paksuseid klaase, mis on üle kuue korra tugevamad sama paksudest karastamata klaasidest. Karastatud klaas liigitatakse ka turvaklaasiks inimese ehk kasutaja turvalisuse seisukohast. (Karastatud klaas puruneb ohututeks “graanuliteks”.) Lamineeritud klaase kasutatakse lisaturvalisuse (vandalism, kuuli– või plahvatuskindlus) nõudel ja dekoratiivsusega seonduvalt (värvilised laminaadid). Karastamata lamineeritud klaas ei ole tugevam tavalisest klaasist, kuid tänu koospüsimisele lisab turvalisust.
Erinevad Dorma seeriad pakuvad laias valikus erineva kujuga ja pinnakattega detaile, võimaldades realiseerida praktiliselt igat täisklaasiga seotud ideed.